Sanatçılar, Expo İçin Resim Yaptı

-Antalya’nın İbradı İlçesi’nde düzenlenen festivale katılan sanatçılar, EXPO 2016 Antalya tanıtımında bir araya geldi.İbradı Belediyesi, Aktivis Sanatçılar Derneği ve Ürünlü Sosyal Yardımlaşma ve Kalkınma Derneği tarafından 25...

Sanatçılar, Expo İçin Resim Yaptı
-Antalya’nın İbradı İlçesi’nde düzenlenen festivale katılan sanatçılar, EXPO 2016 Antalya tanıtımında bir araya geldi.
İbradı Belediyesi, Aktivis Sanatçılar Derneği ve Ürünlü Sosyal Yardımlaşma ve Kalkınma Derneği tarafından 25 Ağustos-1 Eylül tarihleri arasında düzenlenen Uluslararası Alternatif Turizm Kültür Sanat Çalıştay ve Festivali (ARTOROS) için 10 ülkeden 150 dolayında sanatçı bir araya geldi.
Festival kapsamında Yörük Ali Konağı’nda Expo Günü düzenlendi. Expo Günü’ne katılan sanatçılar, Türkiye’de ilk kez düzenlenecek Expo’ya dikkat çekmek için Expo Tuvali üzerine, ortak bir resim çalışması yaptı.
İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru’nun da katıldığı Expo Günü’nde, eserleri ile destek veren sanatçılara, ‘Teşekkür Belgesi’ takdim edildi.
Festivale katılan sanatçılar ve çocuklar tarafından yapılan resim ve seramik çalışmaları, EXPO 2016 Antalya Ajansı tarafından çeşitli etkinliklerle sergilenecek.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER