Şanliurfaspor’dan Vali’ye Ziyaret

Şanlıurfaspor Kulübü 2. Başkanı Maruf Güneş ve teknik direktör Cihat Aslan, Şanlıurfa Valisi Sayın İzzettin Küçük’ü makamında ziyaret etti.Ziyaret esnasında takım hakkında Vali İzzettin Küçük’e bilgi sunan teknik direktör Cihat...

Şanliurfaspor’dan Vali’ye Ziyaret
Şanlıurfaspor Kulübü 2. Başkanı Maruf Güneş ve teknik direktör Cihat Aslan, Şanlıurfa Valisi Sayın İzzettin Küçük’ü makamında ziyaret etti.
Ziyaret esnasında takım hakkında Vali İzzettin Küçük’e bilgi sunan teknik direktör Cihat Aslan, amaçlarının klasmanda üst sıralarda yer alıp, play-of maçlarına kalmak olduğunu söyledi.
Ziyaretten ve bilgilendirmeden duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali İzzettin Küçük ise PTT 1. Lig’de şampiyonluk parolasıyla sezona başlayan ve aldığı başarılı sonuçlarla puan cetvelinde üst sıralarda yer alan Şanlıurfaspor’dan şehir olarak sezon sonunda şampiyonluk beklediklerini belirterek, Urfa’nın bu şampiyonluğa hazır olduğunu söyledi. Küçük, “Başarının elde edilebilmesi için çok çalışmanın yanında mutlak iş disiplininin sağlanması gerekiyor. Disiplin olmadan başarının gelemeyecek. Hem yönetim, hem seyirci hem de teknik heyet ve sporcu olarak kenetlendiğinde başarı da kendiliğinden gelecek" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326