Saruhanlı Milli Takım Seçmelerine Kilitlendi

Saruhanlı Belediyespor’da forma giyen 13, 14 ve 15 yaş kategorisindeki 12 sporcu, 5 Eylül günü Manisa Ertuğrul Dilek Tesisleri’nde yapılacak milli takım seçmelerine hazırlanıyor.Yeni sezon hazırlıklarını aralıksız olarak sürdüren yeşil...

Saruhanlı Milli Takım Seçmelerine Kilitlendi
Saruhanlı Belediyespor’da forma giyen 13, 14 ve 15 yaş kategorisindeki 12 sporcu, 5 Eylül günü Manisa Ertuğrul Dilek Tesisleri’nde yapılacak milli takım seçmelerine hazırlanıyor.
Yeni sezon hazırlıklarını aralıksız olarak sürdüren yeşil beyazlı ekip, alt yapıda forma giyen ve gelecek vadeden sporculara da önemli imkanlar tanıyor. Manisa’da 5 Eylül 2014 tarihinde düzenlenecek milli takım seçmelerine katılacak olan 12 sporcu, haftanın 4 günü Saruhanlı Belediye Şehir Stadı’nda Turhan Özkan ve Akif Taşçı idaresinde yoğun bir programa tabi tutuluyor.
Konu ile ilgili açıklama yapan Saruhanlı Belediyesi Sportif Faaliyetler Sorumlusu Mutlu Çamlıyer, Saruhanlı Belediye Spor olarak adeta futbolcu fabrikası gibi çalıştıklarını, genç yetenekleri yetiştirip spor camiasına kazandırdıklarını kaydetti. Kulüp bünyesinde forma giyen bazı sporcuların profesyonel takımlar altyapılarında antrenmanlara çıktığını ifade eden Çamlıyer, Saruhanlı’yı futbol alanında iyi bir noktaya getirmek için çaba sarf ettiklerini söyledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER