Şaşkın hırsızlar, açılmayan bahçe kapısı için kavga etti!

İş yerine ve evin bahçesine girmeye çalışan 2 farklı hırsızlık çetesi polis ekiplerince yakalandı. İşyerine girmeye çalışan hırsızların kapıyı açmaya çalışırken yere düştüğü, evin bahçesindeki hayvanları çalmaya çalışan hırsızların ise açılmayan bahçe kapısı yüzünden kavga etti.

Şaşkın hırsızlar, açılmayan bahçe kapısı için kavga etti!

Arnavutköy’de bir işyerini gözüne kestiren hırsızlar, araçlarının plakasını elektrik bandı ile değiştirdikten sonra hedefledikleri işyerine geldi. İşyerinin kapısını açmaya çalışan hırsızlar bir anda yere düşerek yuvarlandı. Hırsızlar işyerine giremeyeceklerini anlayınca hızla olay yerinden uzaklaştı.

Sözlü tartışma yaşandı

Benzer bir olayda geçtiğimiz hafta Taşoluk Mahallesi’nde meydana geldi. Bir evin bahçesinde bulunan hayvanları çalmak isteyen 3 hırsız bahçe kapısını açamayınca birbirleri ile sözlü olarak tartışmaya başladı.

Tartışan hırsızlar çıkardıkları ses nedeni ile yakalanma eşiğine geldi. Hırsızlık anları güvenlik kameraları tarafından anbean görüntülendi.

Hırsızlar yakalandı

Arnavutköy Emniyetine bağlı Asayiş Büro ekipleri güvenlik kameralarından teşhis ettiği hırsızlık çetelerini çok geçmeden yakaladı. Yakalanan hırsızların araç plakalarını elektrik bantları ile değiştirdiği de yine ekipler tarafından tespit edildi.

Güvenlik kameralarından iz süren ekipler önce araca daha sonrasında ise hırsızlara ulaştı. Yakalanan hırsızlar emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326