"Senin için ölürüm yeter ki gel"

Adana'da 9 gün önce eşi kayıplara karışan iki çocuk babası Tuncay Bener, "Eşim her şeyiyle benim kabulüm. Ben ona kıyamam herkesi öldürürüm, onun için canlı bomba bile olurum" diyerek dönmesi için gözyaşı döktü.

"Senin için ölürüm yeter ki gel"

Şengül Bener (33), bundan 18 yıl önce 15 yaşındayken komşusunun oğlu Tuncay Bener'le (38) kaçarak evlendi. Belediyede temizlik görevlisi olarak çalışan Tuncay Bener'in bu evlilikten biri kız iki çocuğu oldu. Son zamanlarda Şengül Bener ise engelliler için dergi satmaya başladı. 21 Mayıs günü de Şengül Bener "İşe gidiyorum" diyerek evden çıktı. Ancak bir daha eve dönmedi. Gece geç saate kadar eşini bekleyen Tuncay Bener, sabaha kadar eşi gelmeyince polise giderek kayıp başvurusu yaptı. Ancak aradan 9 gün geçmesine rağmen genç kadın evine dönmedi.

  "Kandırılıp götürüldü"

  Eşini çok sevdiğini, kaybolduğu günden bugüne kıyafetlerini koklayıp onlarla uyuduğunu belirten Tuncay Bener, "Geçen hafta pazar gününden beri kayıp. Nereye gittiysen gel kimse sana bir şey diyemez sana yalvarıyorum ben buradayım kimseye dokundurtmam. Nereye gittiğini bilemiyorum annesini aramış 'İstanbul’dayım' demiş. Ben kandırıldığından şüpheleniyorum, oğlumla konuşurken yanından erkek sesi geliyormuş 'gitme seni kandırıyorlar' diyormuş. Kim bu vicdansız, yiğitsen karşıma çık" dedi.

  "Onun için ölürüm"

  Eşini her şeyiyle kabul edeceğini gözyaşları içinde anlatan Bener şöyle devam etti:
  "Ölürüm ona her şeyiyle benim kabulüm kimse bir şey diyemez. Ben karıma dokundurtmam, kıyamam ben ona. Herkesi öldürürüm canlı bomba olurum onun için yemin ederim olurum. Kimse elleyemez onu elletmem. Çocuklarımız perişan canımsın kurbanın olayım gel."

  "15 yaşında beni kaçırdı"

  Eşine gelmesi için yalvaran Tuncay Bener, "Elini ayağını öpeyim gel ben senin için bir ömür yemek yemem uyku uyumam yalvarıyorum sana gel. Kendi beni kaçırdı ben onu kaçırmadım biz kaçarak evlendik komşumuzun kızıydı ona düğün de yaptım istediği her şeyi aldım. Sen beni biliyorsun ben senin için dünyayı yakarım gel" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER