Sergen Deveci “Haberlerin aksine” dedi hastaneden fotoğraf paylaştı!

Amasya’da turneden dönen tiyatrocuların geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan ve ameliyata alınan Sergen Deveci, sosyal medya hesabında hastaneden fotoğraf paylaştı. Deveci, ‘Haberlerin aksine iyi olduğunu, yemek yediğini ve tepki verdiğini’ açıkladı.

Sergen Deveci “Haberlerin aksine” dedi hastaneden fotoğraf paylaştı!

Çorum’da ‘Baş Belası’ adlı tiyatro oyununu sahneledikten sonra Samsun’a gitmek için yola çıkan oyuncuları taşıyan Aykut Bektaş yönetimindeki minibüs pazar akşamı önünde giden TIR’a çarpmıştı. Üç tiyatrocunun öldüğü kazada ağır yaralanan ve ambulans uçakla İstanbul’daki özel bir hastaneye getirilen Sergen Deveci boynu ve omurgasındaki kırıklar nedeniyle ameliyat olmuştu.

FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Deveci, İnstagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla iyi olduğunu duyurdu:

“Bazı haberlerin önüne geçmek ya da durdurmak için paylaşım yapmak zorundayım. Şu süreçte birlikte yollardan geçtiğimiz arkadaşlarımızı kaybetmenin acısını hissediyorum sadece. Haberlerin aksine gayet iyiyim, hissediyorum, yemek yiyorum ve tepki veriyorum.

Gündemi bu şekilde meşgul ederek size zarar vermek istemiyorum. Sevginizi kısacık sürede gayet derinden hissettim. İkinci baharımın geriye kalan kısmında hep buna, bu sevgiye layık olmaya çalışacağım. Kaybettiğimiz canlarımıza, arkadaşlarımıza, dostlarıma Allah’tan rahmet diliyorum. Sağlıklı günlerde görüşmemiz dileklerimle lütfen benim için endişelenmeyin.”

İşte Sergen Deveci’nin Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafı:

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326