Sertab ve Levent aşkı yeniden alevlendi iddiası!

Yıllar önce tutkulu bir aşkla dünya evine giren Sertab Erener ve Levet Yüksel'in, yeniden barışacağı yönünde çıkan haberler magazin gündemini salladı.

Sertab ve Levent aşkı yeniden alevlendi iddiası!

Demir Demirkan ile 18 yıllık ilişkisinin bitmesinin ardından, ünlü sanatçıların yakın çevresinin, Sertab Erener ve Levent Yüksel' yeniden bir araya getirmek için büyük çaba sarfettiği iddia edildi.

Aşklarıyla bir döneme damga vuran, evlenirken edilen "Hastalıkta, sağlıkta" yemininin hakkını veren efsane çift Sertab Erener ile Levent Yüksel'i barıştırma çabaları olumsuz sonuç verdi.

Habertürk'ün haberine göre; Sertab Erener, Demir Demirkan tarafından terk edilince, başta Sezen Aksu ve diğer dostları ikiliyi barıştırmak için nabız yokladı. Ancak Erener ve Yüksel bu duruma yanaşmadı ve planlar suya düştü.

Bir röportajda Sertab Erener'in o dönem yaşadığı hastalıktan bahseden Levent Yüksel, "Birden hastabakıcısı da, babası da olup aşkı unutuyorsun. Birbirimizi gördüğümüzde hâlâ burnumuzun direği sızlıyor" demişti. Erener, 11 yaşında yakalandığı kolit rahatsızlığıyla 21 yıl mücadele etmiş, 1995 yılında ameliyat olup bu hastalıktan kurtulmuştu.

Sertab Erener de Levent Yüksel için şunları söylemişti: "İkimiz de nasıl bir sınavdan geçtik bilmiyorum ama biz, iki genç insan evliliğimiz boyunca birbirimizin amansız hastalıklarının bekçileri olduk. Tüm derdimiz birbirimizi iyileştirmek oldu. Belki de bu yüzden kadın erkek savaşlarına hiç vaktimiz olmadı. Belki de yine o yüzden o benim artık dostum."


Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2014, 17:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326