“sevgiye Uzanan Eller”in Şampiyon Wushu’cuları

Sevgiye Uzanan Eller projesi kapsamında eğitim gören Semiha Uruninandı Ortaokulu öğrencileri, madalya sevinçlerini Vali Yardımcısı Halis Arslan ile paylaştı.Adana Valiliği’nce başarıyla uygulanan “Sevgiye Uzanan Eller” Projesi kapsamında,...

“sevgiye Uzanan Eller”in Şampiyon Wushu’cuları
Sevgiye Uzanan Eller projesi kapsamında eğitim gören Semiha Uruninandı Ortaokulu öğrencileri, madalya sevinçlerini Vali Yardımcısı Halis Arslan ile paylaştı.
Adana Valiliği’nce başarıyla uygulanan “Sevgiye Uzanan Eller” Projesi kapsamında, spor branşlarında eğitim gören ve Kahramanmaraş’ın Afşin İlçesinde geleneksel olarak düzenlenen Eshab-ı Kehf şenlikleri kapsamında gerçekleşen müsabakalarda, dereceye giren Adanalı öğrenciler, mutluluklarını, Vali Yardımcısı Halis Arslan ile paylaştı.
Etkinlikler kapsamında düzenlenen spor müsabakalarında, sekiz ayrı ilden öğrenci kulüplerinin katıldığı Wushu kategorisinde birincilik ve ikincilikler elde eden Semiha Uruninandı Ortaokulu öğrencileri Habip Güzel, Fahrettin Bertan, Mehmet Ali Orhan ve Yusuf Zekeriya Özbey, antrenörleri Şakir Ayhan ile birlikte Vali Yardımcısı Halis Arslan’ı ziyaret ederek, Vali Mustafa Büyük başta olmak üzere tüm kişi ve kuruluşlara ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.
Kendisini ziyarete gelen başarılı öğrencileri ile antrenörleri Şakir Ayhan’ı kutlayan Vali Yardımcısı Halis Arslan, “Kararlılıkla sürdürdüğümüz Sevgiye Uzanan Eller Projesi kapsamında ulusal ve uluslararası arenada elde ettiğimiz sportif başarılar bizleri sevindiriyor ve gururlandırıyor. Bugün, madalya mutluluklarını paylaştığımız değerli öğrencilerimizin şahsında, onların yetişmesinde emeği geçen tüm öğretmenlerimizi, velilerimizi ve projeye destek veren gönüllülerimizi yürekten kutluyorum. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın en iyi şekilde yetişmeleri suretiyle, geleceğimizin güvence altında olmasını sağlamayı kararlılıkla sürdüreceğiz” dedi.
Müsabakalarda dereceye giren öğrenciler ve öğretmenleri ziyaret sonunda, Vali Yardımcısı Halis Arslan ile hatıra fotoğrafı çektirdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER