Silopi’de Okul Sporları Turnuvası

Şırnak’ın Silopi ilçesinde okul sporları kapsamında düzenlenen liselerarası futbol turnuvası başladı.2014-2015 yılı okul sporları kapsamında Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen...

Silopi’de Okul Sporları Turnuvası
Şırnak’ın Silopi ilçesinde okul sporları kapsamında düzenlenen liselerarası futbol turnuvası başladı.
2014-2015 yılı okul sporları kapsamında Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen liselerarası futbol turnuvası başladı. Silopi Şehir Stadyumu’nda yapılan ilk maçta Silopi Endüstri Meslek Lisesi, Atatürk Anadolu Lisesi’ni 1-0, diğer maçta ise İmam Hatip Anadolu Lisesi, Silopi Anadolu Lisesi’ni 3-2 yenmeyi başardı.
Turnuva sonucunda ilk ikiye kalan takımların ilçeyi temsilen Şırnak’ta yapılacak olan turnuvalara katılacağı bildirildi
Konu hakkında açıklamada bulunan Silopi Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Lokman Ekinci, 2014-2015 yılı okul sporları kapsamında Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen liselerarası futbol müsabakalarının başladığını söyledi. Ekinci, "Turnuva sonucunda başarılı olan iki takımın Silopi ilçesini temsilen Şırnak’ta yapılacak olan turnuvalara katılacak. Turnuvalara katılan bütün takımlara başarılar diliyorum" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326