Sinankent’te Gergin Genelkurul

Sinankent Yapı Kooperatifi’nin yapılan Olağan Genel Kurulunda üyeler, yönetime tepki gösterdi. Genel kurulda yönetim ve üyeler arasında sert tartışmalar yaşandı.Sinankent Yapı Kooperatifi Olağan Genel kurulunda konuşan Başkan Soner Toker...

Sinankent’te Gergin Genelkurul
Sinankent Yapı Kooperatifi’nin yapılan Olağan Genel Kurulunda üyeler, yönetime tepki gösterdi. Genel kurulda yönetim ve üyeler arasında sert tartışmalar yaşandı.
Sinankent Yapı Kooperatifi Olağan Genel kurulunda konuşan Başkan Soner Toker ile üyeler arasında gergin anlar yaşandı. Başkan ve üyeler arasında yaşanan sözlü tartışmalarda üyeler, "Hakkımızı yediniz" diyerek sert tepki gösterdi. Üyelerin tepkisine Sinankent Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Soner Toker de sinirlenerek aynı sertlikte karşılık verince ortalık karıştı. Üyelerin küfürleşmeye varan tartışmaları itişmeye dönüşünce güvenlik güçleri müdahale etmek zorunda kaldı. Daha sonra mevcut yönetime tepki gösteren üyeler 15 dakikalığına salonu boşaltma kararı aldı. Ardından devam eden olağan genel kurul üyelerle yönetim arasında söz düelloları şeklinde tartışma devam etti.
Yönetim kurulunun hazırladıkları gelir gider tablosuna itiraz eden üyeler mevcut yönetimi protesto etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER