Sivas İl Özel İdaresi’nin İlçelerdeki Çalişmalari Sürüyor

Sivas İl Özel İdaresi Gürün ilçesinde kırsal altyapı başta olmak üzere eğitim, sağlık, kültür ve sosyal hizmetler alanında yatırımlara devam ediyor.Gürün’de 12 derslikli Atatürk İlkokulu\Ortaokulu, Gürün İlçe Özel İdare Bakımevi...

Sivas İl Özel İdaresi’nin İlçelerdeki Çalişmalari Sürüyor
Sivas İl Özel İdaresi Gürün ilçesinde kırsal altyapı başta olmak üzere eğitim, sağlık, kültür ve sosyal hizmetler alanında yatırımlara devam ediyor.
Gürün’de 12 derslikli Atatürk İlkokulu\Ortaokulu, Gürün İlçe Özel İdare Bakımevi çalışmaları gerçekleştirildi. Diğer yandan 24 Derslikli Gürün Anadolu Lisesi’nin inşaat çalışmaları ise devam ediyor.
Hizmette kaliteyi artırmak ve personellerin rahat bir ortamda çalışabilmelerini sağlamak amacıyla yapımı gerçekleştirilen Gürün Bakımevi iki katlı olarak inşa edildi. 500 metrekare alana yapılan bakımevi, araçların bakım kısmının yapılacağı garaj, atölye, idari kısım, lojman, otopark yemekhane gibi alanlardan oluşuyor.
Gürün İlçesi’ne kazandırılan Atatürk İlkokulu\Ortaokulu 2014-2015 eğitim öğretim döneminde öğrencilerin hizmetine girdi. 12 derslikli okul bin 350 metrekare alanda inşa edildi. Anasınıfı da bulunan okulda 211 öğrenci eğitime başladı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326