Siverek’te Bıçaklı Kavga: 6 Yaralı

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde iki aile fertleri arasında çıkan kavgada, 6 kişi taş, sopa ve bıçak darbeleriyle yaralandı.İlçenin Hürriyet Caddesi üzerinde karşılaşan ve aralarında husumet bulunan A. ile B. aileleri mahkemeye geldi....

Siverek’te Bıçaklı Kavga: 6 Yaralı
Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde iki aile fertleri arasında çıkan kavgada, 6 kişi taş, sopa ve bıçak darbeleriyle yaralandı.
İlçenin Hürriyet Caddesi üzerinde karşılaşan ve aralarında husumet bulunan A. ile B. aileleri mahkemeye geldi. Aile fertleri arasında adliye önünde sözlü başlayan tartışma, kısa sürede taşlı, sopalı ve bıçaklı kavgaya dönüştü. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine gelen çevik kuvvet ekipleri kavga eden tarafları güçlükle ayırdı.
Kavgada Şükrü Y. (35), Mustafa D. (28), Hakan A. (25), Adnan A. (36) Hakim A. (27) ve Orhan A. (44) aldıkları taş, sopa ve bıçak darbeleriyle vücutlarının çeşitli yerlerinden yaralandı. Yaralılar, polis ekipleri ile ambulanslar tarafından Siverek Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Polis ekipleri kavganın yeniden çıkmaması için çevrede güvenlik önemleri aldı.
Kavgada şahıslardan sopa, satır ve av tüfeği de ele geçirilirken, 2 kişinin gözaltına alındığı olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Yaralılardan Şükrü Y. ile Adnan A.’nın ise ağır yaralı olduğu belirtildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER