Şok görüntüler ne olduğuna inanamayacaksınız

Sultangazi'de kötü koku şikâyetiyle bir apartmanın çatı katına operasyon düzenleyen polis ekipleri korkunç bir manzarayla karşılaştı. Kaçak nargile imalathanesi olan yerde ürünlerin çok kötü şartlarda üretilmesi bu kadarına pes dedirtti. Yetkililer, kaçak ürünleri kullananları çok ciddi hastalıklara yakalanabilecekleri konusunda uyardı.

Şok görüntüler ne olduğuna inanamayacaksınız

Sultangazi'de çevreye kötü kokuların yayıldığı bir apartmanın çatı katına yönelik operasyonda 1 tonun üzerinde satışa hazır kaçak nargile tütünü, 850 kilogram kıyılmış kaçak tütün ele geçirildi. İmalathanenin hijyenden uzak kötü şartları dikkat çekti.

Sultangazi'nin Uğur Mumcu Mahallesi'nde bir apartmanın çatı katından çevreye yayılan kötü kokudan rahatsız olan vatandaşlar, polise ihbarda bulundu. İhbar üzerine çalışma başlatan polis ekipleri, söz konusu adreste kaçak nargile tütünü imalatı yapıldığını belirledi.

3 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI


Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, gece saatlerinde imalathaneye operasyon düzenledi. Operasyonun ardından yapılan incelemede imalathanede hiçbir hijyen kuralına dikkat edilmeden üretim yapıldığı gözler önüne serildi. AA ve DHA'nın haberine göre, operasyonda 1 tonun üzerinde satışa hazır kaçak nargile tütünü, 850 kilogram işlenmemiş tütün, 214 kilogram glikoz, 470 kilogram aroma ele ile üretimde kullanılan çeşitli malzemeler ele geçirildi.

YETKİLİLER UYARDI


Polis ekipleri, operasyon sırasında imalathanede bulunan 3 şüpheliyi gözaltına aldı. İmalathanede çok kötü şartlarda üretim yapıldığını belirten yetkililer, kaçak ürünleri kullananları çok ciddi hastalıklara yakalanabilecekleri konusunda uyardı.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2018, 11:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER