Şuhutlu Ak Gençler Köy Ziyaretlerine Devam Ediyor

AK Parti Afyonkarahisar Şuhut İlçe Gençlik Kolları üyeleirnin ilçeye bağlı köylere gerçekleştirdiği ziyaretlere devam ettiği belirtildi.AK Parti Şuhut İlçe Gençlik Kolları Başkanı Selçuk Çatalkaya, beraberindeki yönetim kurulu üyeleri...

Şuhutlu Ak Gençler Köy Ziyaretlerine Devam Ediyor
AK Parti Afyonkarahisar Şuhut İlçe Gençlik Kolları üyeleirnin ilçeye bağlı köylere gerçekleştirdiği ziyaretlere devam ettiği belirtildi.
AK Parti Şuhut İlçe Gençlik Kolları Başkanı Selçuk Çatalkaya, beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile köyleri ziyaret ederek gençlerle bir araya geldi. Anayurt köyünü ziyaret eden Ak Gençler, parti çalışmalarıyla ilgili olarak köy sakinlerine bilgiler vererek destek istediler. Üye çalışması da yapan gençlere ilgi yoğun oldu. Konuyla ilgili olarak ziyarette konuşan Başkan Çatalkaya, köyleri ziyaret ederek amaçlarının köylerdeki gençlerle bir araya gelip gençlere yapılan yatırımlar ve hizmetlerle ilgili bilgilendirmeyi amaçladıklarını kaydetti. Hedeflerinin Şuhut’taki yaklaşık 8 bin gence ulaşarak onlarla kucaklaşmak olduğunu ifade eden, Başkan Çatalkaya, "Köy ziyaretlerimiz süratle devam edecek. Elhamdülillah köylerimizde bizlere partimize ilgi ve alaka görülmeye değer bir durumda. İnşallah partimizin çalışmalarını ve hizmetlerini gençlerimize anlatarak 2015 seçimlerinde hedefe ulaşacağız. Ziyaretlerimizin asıl amacı tanışıp kaynaşmaktır" dedi.
Başkan Çatalkaya, köy ziyaretinde kendilerini ağırlayan Anayurt Köyü sakinlerine, Köy Muhtarı Adem Kartal’a, Mehmet Yıldırım’a teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327