Taraftar Ünal Aysal'ı bırakmıyor!

Ünal Aysal'ın futbol takımına verdiği yemeğe taraftarlar akın ederek Aysal'a sevgi seli yaşttılar. Sarı kırmızılı taraftarlar Aysal'a özel beste yaparak "bizi bırakma" dediler.

Taraftar Ünal Aysal'ı bırakmıyor!
Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, sarı kırmızılı futbolculara Beyti’de verdiği yemeğe İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan ile birlikte geldi. Aysal ve Arıboğan'ın ardından Beyti Restaurant’a, Şişli Belediyesi eski başkanı ve Galatasaray camiasının önemli ismi Mustafa Sarıgül de katıldı.

Daha sonra ise Galatasaray kafilesi takım otobüsü ile restorana geldi ve yemek başladı.

TARAFTARLARDAN ÖZEL BESTE

Öte yandan yemeğin verildiği restoranın önüne toplanan sarı kırmızılı taraftarlar Ünal Aysal'a slogan ve tezahüratlarla destek oldu ve başkanlığı bırakmamasını istedi. Taraftarların Aysal için yaptığı yeni beste de dikkat çekti; "Kimleri gönderdik, kimler geldi geçti, cimbomu yedi bitirdi, üzülme boşuna taraftarın yanında, Ünal Aysal bizi bırakma"

Taraftarların kendisi için yaptığı tezahüratlara Ünal Aysal restoranın camından el sallayarak cevap verdi.

Taraftarlar son dönemde eleştirilerin hedefindeki Selçuk İnan'a da tezahüratlarla destek verdi.

#ÜNALBAŞKANBİZİBIRAKMA DÜNYA LİSTESİNE GİRDİ

Öte yandan sarı kırmızılı taraftarların Twitter üzerinden #ünalbaşkanbizibırakma hashtag ile başlattığı kampanya dünya listesine girdi.

Taraftarlar Ünal Aysal'ın Galatasaray başkanlığını bırakmamasını ve 25 Ekim'deki kongrede tekrar aday olmasını istiyorlar.
Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2014, 22:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
metin bayram
metin bayram - 8 yıl Önce

başarının kaynağı sen değil arkandaki ekipti. hepsini dağıttın kendinde dağıldın güle güle sana. o taraftarlarda çoğunluk değil küçük bir azınlık...

SIRADAKİ HABER

banner321

banner326