Tekirdağ Afad Müdürlüğü Gücüne Güç Katıyor

Tekirdağ Valiliği İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığınca gönderilen ödenekten aldığı arama ve kurtarma malzemeleri ile gücüne güç kattı.Başbakanlık AFAD tarafından gönderilen ödenekle...

Tekirdağ Afad Müdürlüğü Gücüne Güç Katıyor
Tekirdağ Valiliği İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığınca gönderilen ödenekten aldığı arama ve kurtarma malzemeleri ile gücüne güç kattı.
Başbakanlık AFAD tarafından gönderilen ödenekle Tekirdağ Valiliği İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğüne; 1 adet jeneratör, 1 adet alan aydınlatma cihazı, 1 adet motopomp alındı. Müdahale imkân ve kabiliyetini her geçen gün biraz daha güçlendiren Tekirdağ AFAD envanterine katılan yeni malzemeler ile daha da güçlenmiş oldu.
7/24 saat göreve hazır olduklarını bildiren İl Afet ve Acil Durum Müdürü Recep Erol, “Sahip olduğumuz bu çağdaş ve modern ekipmanlar sayesinde AFAD ekiplerimizin hızını ve hareket kabiliyetini daha iyi noktalara çekme şansını yakaladık. Bu yöndeki arama ve kurtarmaya yönelik malzeme alımlarımız devam edecektir. Yeni alınan ekipmanların AFAD ekibine hayırlı olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER