Timsah'da seferberlik zamanı!

Yeşil Beyazlılar zorlu mücadele için bugün İstanbul’a gidecek. Yönetiminden teknik heyetine, futbolcusundan taraftarına kadar herkes bu karşılaşmaya odaklanmış durumda.

Timsah'da seferberlik zamanı!

Bursaspor’da Beşiktaş maçı öncesi kelimenin tam anlamıyla seferberlik ilan edilmiş durumda. Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu zorlu mücadelenin galibiyet planlarını yaparken sadece tek antrenmanın 20 dakikalık bölümünü basına açık gerçekleştirdi. Takımını kritik maç öncesi gözlerden uzak çalıştıran Hamza Hamzaoğlu oyuncularını karşılaşmaya motive etmeye çalışıyor. Takımın kıdemli oyuncuları da aralarına yeni katılanlara camia için Beşiktaş maçının önemini anlatıyor. Özlüce’de tüm hesaplar yıllar sonra taraftarla birlikte İstanbul’a gidecek takımın kazanması üzerine yapılıyor. Hamzaoğlu Rize maçından üç puan çıkaran kadroya birkaç müdahale yapacak. 

KADROYA BİRKAÇ MÜDAHALE 

Yeşil Beyazlılar sahaya yine Kaleci Harun’un yanı sıra Erdem Özgenç, Tomas Sivok, İsmail Konuk ve Aziz Behich savunma dörtlüsüyle çıkacak. Merter ve Ricardo Faty bu dörtlünün önünde oynayacak. Bu ikiliye Cristobal Jorquera eşlik edecek. John ve Del Valle ilk 11’in adayları. Ancak Hamzaoğlu her iki futbolcusundan da daha etkili oynamalarını istedi. Rize maçında iki gol atan Deniz Yılmaz tek forvet olarak sahaya çıkacak. Takımın maestrosu her zamanki gibi Pablo Batalla olacak. Yönetim de taraftarlarla arasındaki buzları eritti, sular duruldu. Kısacası Bursaspor, futbolcusu, teknik direktörü, yönetimi ve taraftarıyla tek vücut halinde Beşiktaş maçını beklemeye başladı.  

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2016, 10:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER