Toki Camii’nin Yeni Hali Cemaatin Takdirini Topladı

Manisa’nın Yunusemre ilçesindeki Toki Camiinde tadilat çalışması yapılarak ibadete daha uygun hale getirildi.İş adamı Abdülcabbar Kara tarafından Yunusemre Belediyesi’nin desteğiyle onarımı yapılarak yenilenen camide Cuma namazı önceci...

Toki Camii’nin Yeni Hali Cemaatin Takdirini Topladı
Manisa’nın Yunusemre ilçesindeki Toki Camiinde tadilat çalışması yapılarak ibadete daha uygun hale getirildi.
İş adamı Abdülcabbar Kara tarafından Yunusemre Belediyesi’nin desteğiyle onarımı yapılarak yenilenen camide Cuma namazı önceci lokma döküldü, vatandaşlara pilav ikram edildi. Caminin açılışı dolayısıyla düzenlenen programa Manisa Valisi Erdoğan Bektaş, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Yunusemre Kaymakamı Yüksel Topal ve vatandaşlar katıldı. Camide iç ve dış mekanda yapılan tadilat çalışması vatandaşların takdirini topladı.
Yapılan çalışma ile caminin ibadete daha uygun hale geldiğini belirten Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, “Abdülcabbar Kara hayır işlerine zaman zaman katkıda bulunuyor. Biz ondan daha çok hayır bekliyoruz. Biz de belediye olarak destek oluyoruz. Hayır işlerinde sosyal işlerde Yunusemre Belediyesi’nin katkısı devam edecektir. Abdülcabbar Bey ve onun gibi değerli iş adamlarımıza her zaman destek olacağız” diye konuştu.
İş adamı Abdülcabbar Kara ise, “Benim için güzel bir hayır oldu. Yunusemre Belediyesi de destek verdi. Camiler ebediyen kalan yerlerdir. Allah nasip ederse başka camilere de yardımda bulunacağım” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER