Tuğba Özay'ın transparan kıyafetini kocası almış

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un kick-off partisine katılan Tuğba Özay tangasını gösteren transparan kıyafetiyle geceye damga vurmuşken, yaptığı açıklamalarla da sosyal medyayı salladı. Boşanma arifesinde olduğu İtalya eşi Ludovic Fattizzo'nin aldığını söylediği cüretkar kıyafet ile sosyal medyanın diline düştü.

Tuğba Özay'ın transparan kıyafetini kocası almış

Mercede-Benz Fahion'a sayılı günler kala düzenlenen ön partiye moda severler akın ederken, geceye transparan model siyah kısa kesim bir kıyafetle katılan Tuğba Özay damgası vurdu.

Mercedes-Benz Fashion
Week Istanbul’un 13-18 Ekim 2014 tarihleri arasında gerçekleşecek İlkbahar/Yaz 2015 sezonuna geri sayım partisi önceki akşam Hilton İstanbul Bomonti içerisindeki tarihi Bira Fabrikası’nda yapıldı.
Mercedes-Benz Türk ve IMG Doğuş’un ev sahipliğinde gerçekleşen “kick-off” parti ile başladı. Geceye katılan Modacı tutkunları kıyafetleriyle olay oldular. Geceye transparan model siyah kısa kesim bir kıyafetle katılan Tuğba Özay damga vurdu.

Tuğba Özay'ın Olay Yaratan Kıyafeti Kocası Almış

İtalyan eşi Ludovic Fattizzo ile boşanma eşiğinde olan Tuğba Özay, giydiği cürektar kıyafetiyle tüm modacıları geride bıraktı. Tüm vücut hatları, göğüsleri ve tangası ortaya çıkan Tuğba Özay, Jonu Fui tasarımı elbiseyi eşi Fattizzo'nun aldığını söyledi. 


Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2014, 11:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326