Ucuz Kırtasiyeye Yoğun İlgi

Okulların açılmasına sayılı günler kala, Gaziantep’in Araban İlçesi’nde bulunan bir marketin kırtasiye ürünlerinde indirim yapması izdihama neden oldu.Araban İlçesi Kale Mahallesi Akbudak Caddesi üzerinde yer alan marketin önü sabahın...

Ucuz Kırtasiyeye Yoğun İlgi
Okulların açılmasına sayılı günler kala, Gaziantep’in Araban İlçesi’nde bulunan bir marketin kırtasiye ürünlerinde indirim yapması izdihama neden oldu.
Araban İlçesi Kale Mahallesi Akbudak Caddesi üzerinde yer alan marketin önü sabahın erken saatlerinde ilçe merkezi ve ilçeye bağlı köylerden gelen öğrenci velileri ve öğrenciler dolmaya başladı. Ucuz ürünlerden yararlanmak isteyen öğrenci velileri ve öğrenciler, mağazanın 09.00’da açılmasıyla birlikte mağaza içerisine doluştu. Veliler ve öğrenciler mağaza çalışanlarının herkese yetecek kadar ürünün olduğunu belirtmelerine aldırış etmeden birbirlerini iterek mağazaya içerisinde izdihama neden oldu. Mağaza içerisine aniden doluşan veliler ve öğrenciler mağaza içerisinde zor anlar yaşadı.
Market önündeki izdihamı gören bir kırtasiye işletmecisi, "Bizim ürünlerimiz daha kaliteli ve aynı fiyat olmasına rağmen öğrenci velileri ile öğrenciler neden buradaki ürünleri tercih ediyorlar anlamadım" diyerek şaşkınlığını dile getirdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER