Uğur Mumcu 22’ci Ölüm Yıldönümünde Anılacak

Malatya Cumhuriyet Halk Partisi il örgütü tarafından ‘Uğur Mumcu ve kalemi kırılan gazeteciler’ adlı panel düzenlenecek.Malatya’da yapılacak olan panelde konuşmacı olarak CHP Genel Başkan Yardımcısı Malatya Milletvekili Veli Ağababa,...

Uğur Mumcu 22’ci Ölüm Yıldönümünde Anılacak
Malatya Cumhuriyet Halk Partisi il örgütü tarafından ‘Uğur Mumcu ve kalemi kırılan gazeteciler’ adlı panel düzenlenecek.
Malatya’da yapılacak olan panelde konuşmacı olarak CHP Genel Başkan Yardımcısı Malatya Milletvekili Veli Ağababa, CHP Denizli Milletvekili İlhan Cihaner, Gazeteci - Yazar Barış Yarkadaş ve Gazeteci - Yazar İsmail Saymaz katılacak. 24 Ocak Cumartesi günü 13: 00’de yapılacak olan Panel Belediye konferans salonundan düzenlenecek. Panel ile ilgili kısa bir açıklama yapan CHP İl Başkanı Enver Kiraz, parti binasında yaptığı konuşmada Uğur Mumcuyu anacaklarını ifade ederek “Arabasına konan bir bomba ile katledilen Uğrum Mumcu’yu unutturmamak için çeşitli etkinlikler düzenliyoruz ve unutturmamaya çalışıyoruz. Tabi son dönemlerde iktidarın baskısı ile kalemi kırılan birçok gazetecinin olduğu gerçeği ile Türkiye Karşı karşıya” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327