Ünlü oyuncudan direk dansı

Son olarak 'Avlu' dizisiyle seyirciyle buluşan Öztürk'un Özlem Alpözü'yle rol aldığı, 'Sultana' oyununun prömiyeri önceki akşam Kadıköy Taşra Kabare'de yapıldı.

Ünlü oyuncudan direk dansı

Milliyet Gazetesi'nden Emrah Akçaay'ın haberine göre;

Yoğun ilginin olduğu oyunu izlemeye gelenler arasında Meltem Cumbul, Furkan Andıç, Canan Ergüder-Kenan Ece, Kaan Urgancıoğlu, Damla Sönmez-Ushan Çakır gibi ünlü isimler yer aldı. 

Oyuncu, son dönemde moda olan direk dansını tiyatro oyununu taşıdı. Sahnede direk dansı yapan Öztürk, seyirciyi şaşırtmayı başardı. Başarılı bir performans sergileyen oyuncu, seyirci tarafından uzun süre alkışlandı.  

‘Sultana’ birbirinden farklı iki kadının İstanbul’un gözde mekanlarından birinde hayata tutunma mücadelesini konu alıyor.  

Erdi Işık'ın yazdığı, Cemal Toktaş'ın yönetmenliğini üstlendiği oyunda, başarılı ve ödüllü oyuncu Nergis Öztürk ile Özlem Alpözü rol alıyor. 

Müziklerini Şevki Çepa ve Vehbi Can Uyaroğlu'nun, yönetmen yardımcılığını Yiğit Aytugar'ın, kostüm ve sahne tasarımını Hilal Polat'ın,ışık tasarımını Necati Kurtulmuş’un yaptığı oyunun adından fazlasıyla söz ettirecek dans koreografisi ise Köksal Ünal imzası taşıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER