Uşak’ta Kurtuluş Etkinlikleri “akşam Sefası” İle Devam Etti

Uşak Belediyesi’nin Kurtuluş Haftası etkinlikleri TRT Müzik Kanalı’nın “Akşam Sefası “ programı ile devam etti.Uşak Belediyesi’nin kurtuluş etkinlikleri kapsamında düzenlediği organizasyonun ikinci gününde TRT’nin canlı olarak...

Uşak’ta Kurtuluş Etkinlikleri “akşam Sefası” İle Devam Etti
Uşak Belediyesi’nin Kurtuluş Haftası etkinlikleri TRT Müzik Kanalı’nın “Akşam Sefası “ programı ile devam etti.
Uşak Belediyesi’nin kurtuluş etkinlikleri kapsamında düzenlediği organizasyonun ikinci gününde TRT’nin canlı olarak yayınladığı ’Akşam Sefası’ programı katılanlara unutulmaz bir akşam yaşattı.
İkinci gününde Atapark’ta yapılan programa Uşak Valisi Seddar Yavuz’un yanı sıra Belediye Başkanı Nurullah Cahan, İl Jandarma Alay Komutanı Kıd. Albay Yusuf Yalçın, İl Emniyet Müdürü Ogün Toprak, AK Parti Uşak Milletvekili Mehmet Altay, AK Parti İl Başkanı Basri Yıldırım, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Nacar, protokol üyeleri ve binlerce vatandaş katıldı. Canlı yayınlanan programda TRT sanatçıları katılanları unutulmaz bir gece yaşattı. Belediye olarak böyle bir geceye ev sahipliği yapmanın heyecanını yaşadıklarını ifade eden Belediye Başkanı Nurullah Cahan, gecede Uşak’ı en iyi şekilde tanıttıklarını iletti. Kurtuluş coşkusunu da gece ile doya doya yaşadıklarını aktaran Cahan, “Biz kurtuluş haftamıza yakışır etkinlikler ile programımızı yapmaya karar verdik. Şehitlerimizin ruhuna okuttuğumuz Kur’an ziyafetinin ardından ilimizin tanıtımına da katkı verecek bir programın burada yapılmasına vesile olduk. Sanatçıların kalitesi ile hepimiz mest olduk diyebiliriz” dedi.
Alanı dolduran binlerce vatandaşın da konserden memnuniyet ile ayrıldığına işaret eden Cahan, bu bakımdan da ayrı bir mutluluk yaşadıklarına dikkat çekti. Belediye olarak böyle anlamlı günleri anlamlı etkinlikler ile sürdürmek istediklerini bildiren Cahan, “Belediyemiz her yönü ile özel günlerde güzel programlar yapmayı sürdürecektir. Bizim amacımız ilimizin böyle gün ve haftalarda coşkuyu ve maneviyatı hakkı ile yaşamasıdır. Bu yıl da bu konuda başarılı olduğumuza yürekten inanıyoruz” ifadesini kullandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER