Uykuda kezzap dehşeti!

10 yaşındaki yeğeniyle birlikte evinde uyurken bir anda kezzaplı saldırıyla karşı karşıya kalan Denizli'li Yıldız S., saldırıyı gerçekleştiren kişi hakkında bir iddiada bulundu. Saldırının Avusturya'da yaşayan eski nişanlısı tarafından yaptırıldığını dile getiren Yıldız S., 'Sürekli ‘yüzüne bakan olmayacak, kimse selam vermeyecek, seni pişman edeceğim’ mesajlarıyla tehdit ediyordu' dedi

Uykuda kezzap dehşeti!

Denizli'de 10 yaşındaki yeğeniyle evde uykudayken kezzaplı saldırıya uğrayan Yıldız S., saldırıyı yaptıranın Avustralya'da yaşayan eski nişanlısı M.G. olduğunu iddia etti ve "Sürekli 'yüzüne bakan olmayacak, kimse selam vermeyecek, seni pişman edeceğim' mesajlarıyla tehdit ediyordu" dedi.

Denizli Sırakapılar Mahallesi'ndeki korkunç saldırı, 3 Mayıs'ta sabaha karşı saat 04.00 sıralarında yaşandı. Habertürk'ün haberine göre, ikinci kattaki dairenin kapısını henüz tespit edilemeyen bir yöntemle açan iki kişi, Yıldız S. (25) ile yanında uyuyan 10 yaşındaki yeğeni Elif Nur S.'nin vücuduna asit dökerek kaçtı. Çığlıklara uyanan ev sahibi abi, genç kadın ve çocuğu hastaneye kaldırdı. O günden beri hastanede tedavi gören hala-yeğenin ne zaman taburcu olacağı ise belli değil. Çocuğun yüzü ve kollarında, halasının ise yüzü, sırtı göğüs bölgesinin büyük kısmında yanıklar var.

'TAKİP ETTİRİP GÖRÜNTÜLERİ FACEBOOK'TAN YAYINLIYORDU'

Saldırıyı Avustralya'da yaşayan eski nişanlısı M.G.'nin yaptırdığını iddia eden Yıldız S., 4 yıllık ilişkilerinin eylül ayında bittiğini anlattı. M.G.'nin ayrılığı hazmedemediğini, birilerine para vererek saldırıyı yaptırdığından emin olduğunu belirten genç kadın şöyle devam etti:

"Bana sürekli tehdit mesajları atıyordu. Son zamanlarda tehditler arttığı için kendisini engelledim. Başka numaralardan mesaj atmaya devam etti. Beni takip ettirmiş, fotoğraflarımı çektirmiş, adıma açtırdığı sahte Facebook hesaplarından paylaştı. 'Yüzüne bakan olmayacak, kimse sana selam vermeyecek, seni pişman edeceğim' yazıyordu. Hatta anne ve babamın telefonuna da tehdit mesajları geldi. Bugün bana yapılan yarın başkalarına da yapılabilir. Bu insanlık dışı bir şey. Hiçbir kadın bunu hak etmiyor.''

Yıldız S.'nin ailesi de saldırıyı yapanların yanı sıra azmettiricinin de yakalanacağı günü bekliyor.

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2017, 16:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER