Vali Ataklı Dağılgan Stadyumu’nda İncelemelerde Bulundu

Aksaray Valisi Şeref Ataklı, Dağılgan Stadyumu’nda incelemelerde bulunarak, yıkım çalışmaları devam eden açık tribün ile ilgili Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cüneyt Alkan’dan bilgi aldı.3. Lig 2. Grupta mücadele edecek 68 Yeni...

Vali Ataklı Dağılgan Stadyumu’nda İncelemelerde Bulundu
Aksaray Valisi Şeref Ataklı, Dağılgan Stadyumu’nda incelemelerde bulunarak, yıkım çalışmaları devam eden açık tribün ile ilgili Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cüneyt Alkan’dan bilgi aldı.
3. Lig 2. Grupta mücadele edecek 68 Yeni Aksarayspor’un Kulüp Başkanı Kenan Cumhur ile de görüşen Vali Ataklı kapalı tribünün seyircilerin izlemesine uygun hale getirildiğini, belirlenecek sayıda seyircinin müsabakaları izlemek üzere alınacağını, böylece siyah-beyazlı ekibin kendi sahasında kendi seyircisi karşısında müsabakalara çıkacağını söyledi. 68 Aksarayspor’un yeni sezonda başarılı bir futbol sergileyerek şehri en iyi şekilde temsil edeceğine inandıklarını ifade eden Vali Ataklı, Kulüp Başkanı Cumhur’a başarılar diledi.
Çim sahada ve kapalı tribünde incelemelerde bulunan Vali Ataklı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cüneyt Alkan ve diğer ilgililerden bilgi alarak herhangi bir aksaklığa meydan verilmeden çalışmaların hızla tamamlanması talimatını verdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER