Wushu’da Türkiye Şampiyonasina Doğru

Wushu’da okullar arası Türkiye şampiyonasına katılacak Diyarbakırlı sporcular belirlendi.11 okuldan 38 sporcunun 19 kategoride yarıştığı Seyrantepe Spor Salonu’ndaki müsabakalarda dereceye giren sporculara madalya ve başarı belgeleri verildi....

Wushu’da Türkiye Şampiyonasina Doğru
Wushu’da okullar arası Türkiye şampiyonasına katılacak Diyarbakırlı sporcular belirlendi.
11 okuldan 38 sporcunun 19 kategoride yarıştığı Seyrantepe Spor Salonu’ndaki müsabakalarda dereceye giren sporculara madalya ve başarı belgeleri verildi. Wushu Federasyonu Diyarbakır İl Temsilcisi Hikmet Attı, dereceye giren sporcuların Sakarya’da yapılacak Türkiye Şampiyonası finallerinde Diyarbakır’ı temsil edeceğini söyledi.
SAKARYA’DA MÜCADELE EDECEKLER
Attı, wushu sporuna verdikleri destekten dolayı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Mehmet Demir, Okul Sporları Şube Müdürü Akın Erim, Okul Sporları Tertip Komitesi üyeleri ve antrenörlere de teşekkür etti. Attı, “Sporcularımızın Sakarya’da da başarılı olarak Diyarbakır’a başarılı sonuçlarla döneceğine olan inancımız sonsuzdur” dedi.
Diyarbakırlı wushucular, 25-28 Şubat tarihleri arasında Sakarya’da yapılacak okullar arası Türkiye şampiyonası finallerine katılacak.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327