Yağışlar Sonrası Dereyle Denize Ulaşan Kütükler Temizlendi

Yoğun yağışlar sonrasında yerlerinden sökülerek dere yoluyla Körfez’e sürüklenen ağaç parçaları, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin yaptığı çalışmayla temizlendi.Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire...

Yağışlar Sonrası Dereyle Denize Ulaşan Kütükler Temizlendi
Yoğun yağışlar sonrasında yerlerinden sökülerek dere yoluyla Körfez’e sürüklenen ağaç parçaları, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin yaptığı çalışmayla temizlendi.
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı Çevre Koruma Şube Müdürlüğü tarafından İzmit Fuarı sahiline Kullar Deresi’nden gelen kütükler temizlendi. Yoğun yağış sonrası yerlerinden sökülerek Kullar Deresi’ne karışan ve sürüklenerek denize kadar ulaşan kütükler, vinçle alınarak toplandı. Toplanan kütükler Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından alınarak İZAYDAŞ’a bertaraf edilmek üzere götürüldü. Yoğun yağışlarla yerlerinden kayarak Kullar Deresi yoluyla denize kadar ulaşan kütükler ve diğer atıklar yapılan çalışmalarla toplandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327