Yaz Kurslarında Öğrenim Gören Öğrencilerden Muhteşem Sergi

Sosyal Gelişim Merkezi Çocuk Kulüpleri Yaz Kursları’nda eğitim alan yaklaşık 2 bin öğrenci, yılsonu etkinliği düzenledi. Dönem boyunca edindikleri becerileri sergileyen minikler, aileleri tarafından ayakta alkışlandı.Sakarya Büyükşehir...

Yaz Kurslarında Öğrenim Gören Öğrencilerden Muhteşem Sergi
Sosyal Gelişim Merkezi Çocuk Kulüpleri Yaz Kursları’nda eğitim alan yaklaşık 2 bin öğrenci, yılsonu etkinliği düzenledi. Dönem boyunca edindikleri becerileri sergileyen minikler, aileleri tarafından ayakta alkışlandı.
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Sosyal Gelişim Merkezi Çocuk Kulüpleri’nde Yaz Kursları yılsonu etkinliği gerçekleştirildi. Resim, müzik, satranç, drama-diksiyon, İngilizce ve uygulama mutfağı gibi birçok branşta eğitim alan yaklaşık 2 bin öğrenci, dönem boyunca edindikleri becerileri sergileme fırsatı buldu. Sosyal Gelişim Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen etkinliklerde ilk olarak Gazzeli çocuklar anılırken, savaşın çocuklar üzerindeki etkisini anlatan slayt gösterimi de gerçekleşti. Ardından SGM’li miniklerin dans gösterileri ve gitar dinletisi ile devam eden etkinliklerde öğrencilerin eserlerinin yer aldığı sergi açılışı da gerçekleştirildi. Programa katılan öğrenci velileri düzenlenen etkinlikten duyduğu memnuniyeti ifade ederken, Sosyal Gelişim Merkezi eğitmen ve yöneticilerine teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER