Yıldırım, Bartın’ın En Önemli Markasını Açıkladı

Bartınspor Basın Sözcüsü Murat Yıldırım, “Bartınspor Bartın’ın en önemli markasıdır. Bu takıma tüm Bartınlıların sahip çıkması gerekiyor” dedi.Bartınspor’un iyi bir kadro yapısına sahip olduğunu söyleyen Murat Yıldırım,...

Yıldırım, Bartın’ın En Önemli Markasını Açıkladı
Bartınspor Basın Sözcüsü Murat Yıldırım, “Bartınspor Bartın’ın en önemli markasıdır. Bu takıma tüm Bartınlıların sahip çıkması gerekiyor” dedi.
Bartınspor’un iyi bir kadro yapısına sahip olduğunu söyleyen Murat Yıldırım, “Biz geçen Nisan ayında Mehmet Somaklı başkanlığında çok iyi bir yönetim kurduk. Gerçekten Bartın’ın önde gelen simalarını yönetime aldık. İş dünyasından da çok değerli arkadaşlar yönetimimize girdi. Sezon başında çok iyi bir kadro yaptık. Lig başlamadan önce çok değerli oyuncular geldi. Aslında çok iyi bir kadro oluşturduk. Futbolda ne zaman ne olacağı belli olmuyor. İstediğimiz gibi her şey gitmedi. Ligde istediğimiz sonuçları alamadık. Ama bu hafta bunu gösterdik ve de çok mutlu oldum. Biz başarılı olmak için çok çaba gösterdik. Samimiyetimizin ödülünü ilk defa bu hafta aldık. Tabi farklı skorla maçı kazandık. Zaten haftalardır almamız gereken galibiyetler vardı. Maçlarda çok iyi mücadeleler ettik fakat iyi oyunumuzu bir türlü skora yansıtamadık. Başarılı sonuçları bir türlü alamadık. Futbolda bu tür tersliklerde var. Allah’a şükür bu hafta bir yükselişe başladık. İnşallah bu sene ligi çok iyi bir yerde bitireceğimize inanıyorum. Biz bu yönetim ve kadro olarak oyuncularımıza ve hocamıza güveniyoruz. Aldığımız galibiyetle birlikte moraller de yerine geldi. İnşallah bu şekilde devam edeceğiz. Bu sene aynı hatayı yapmayacağız ve takımı dağıtmayarak gelecek sene de aynı takımla ligde mücadele edeceğiz. Bartınspor Bartın’ın en önemli markasıdır. Bu takıma tüm Bartınlıların sahip çıkması gerekiyor. Takımımıza bir öz güven geldi. Yönetim de kendi arasında kenetlendi. Teknik heyet ve futbolcularda kendi aralarında bir kenetlenme oldu. Biz daha iyi olacağız. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmaması lazımdır” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326