Zabıtalardan Karanfilli Kutlama

Ordu’da, zabıta teşkilatının 188. kuruluş yıl dönümünü dolayısıyla zabıta ekipleri tarafından vatandaşlara karanfil dağıtıldı.Ordu Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı’na bağlı zabıta personeli, Altınordu ilçesi...

Zabıtalardan Karanfilli Kutlama
Ordu’da, zabıta teşkilatının 188. kuruluş yıl dönümünü dolayısıyla zabıta ekipleri tarafından vatandaşlara karanfil dağıtıldı.
Ordu Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı’na bağlı zabıta personeli, Altınordu ilçesi Süleyman Felek ve Zübeyde Hanım Caddeleri ile sahil güzergahında yürüyüş yaparak vatandaşlara karanfil dağıttı. Zabıta Daire Başkanı Hulusi Yılmaz, belediye zabıtasının kuruluşunun 188. yılı kutlamaları kapsamında yaptığı açıklamada, "Büyükşehir Belediye Zabıtası olarak hemşehrilerimizin esenlik, huzur ve sağlığı için 7/24 görevimizin başındayız” dedi.
Hafta nedeniyle etkinliklerin devam edeceğini belirten Yılmaz, “Protokol ziyaretleri, kan bağışı, esnaf ziyaretleri, futbol turnuvası gibi çeşitli etkinliklerin yer alacağı kutlamalarda, kentin çeşitli noktalarında tanıtım faaliyetlerinde bulunacağız” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER