Zehra Bayır cinayeti: Havuz kenarında bulunan kol saatinin sahibi aranıyor

Muğla'da 19 yaşındaki Zehra Bayır'ın cesedinin bulunduğu havuzun kenarında kol saatinin tespit edildi. Jandarma kol saatinin kime ait olduğunu araştıyor.

Zehra Bayır cinayeti: Havuz kenarında bulunan kol saatinin sahibi aranıyor

Hürriyet’ten Musa Kesler’in haberine göre, tutuklanan işletmeci Ömer İlter, “Cumartesi sabaha kadar oradaydım. 05.00’da mekândan ayrıldım. 18.00 sıralarında mekânda çalışan garson beni aradı. ‘Zehra boğuluyor, öldü herhalde’ dedi. Mekâna gittim. Cesedi çıkarmış üzerine battaniye örtmüşlerdi. Kimseye ifadesi için telkinde bulunmadım, suçlamaları kabul etmiyorum. Bulunan saat benim değil.” dedi.

Zehra Bayır eski sevgilisi olduğu iddia edilen ve aynı kulüpte birlikte çalıştığı 24 yaşındaki İlimder İlter, "Zehra ile bir ay önce ayrılmıştık. Onu en son olay gecesi gördüm. Daha sonra 04.30’da mekândan ayrılana kadar onu hiç görmedim. Odasına hiç gitmedim. 17.30’da restorana geri döndüm. Hatice’nin ‘Gölde birisi var’ demesi üzerine gidip baktım. Zehra gölün üzerinde yatıyordu. Şoka girdim. İddia edildiği gibi bir WhatsApp durumu paylaşmadım, onun odasına birisinin girip girmediğini görmedim. Olay yerindeki saat bana ait değil.” ifadesini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326