1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü

Samsun Halk Sağlığı Müdürlüğü yetkilileri, ‘1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü’ dolayısıyla Büyükşehir Belediyesi Huzurevi’ni ziyaret etti.‘1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü’ dolayısıyla Büyükşehir Belediyesi Huzurevi’ni ziyaret...

1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü
Samsun Halk Sağlığı Müdürlüğü yetkilileri, ‘1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü’ dolayısıyla Büyükşehir Belediyesi Huzurevi’ni ziyaret etti.
‘1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü’ dolayısıyla Büyükşehir Belediyesi Huzurevi’ni ziyaret eden Samsun Halk Sağlığı Müdürlüğü yetkilileri ve personelleri, yaşlılarla sohbet ederek dertlerin dinledi. Ziyaret hakkında bilgi veren Samsun Halk Sağlığı Müdür Yardımcısı Emine Çan, “Yaşlılarımız, dün ile bugün arasında köprü kuran, kültürümüzün ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımızdır. Yaşlılarımıza değer vermek milletimizin en önemli töresi ve vazgeçilmez geleneğimizdir. Bu geleneği yaşatmak ve gelecek nesillere aktarmak görevi ise bizlere düşmektedir. Onlar yaşanmışlıklarıyla geçmişlerimizdir. Tüm büyüklerimizin Yaşlılar Günü’nü kutluyorum” dedi.
Samsun Halk Sağlığı Müdürlüğü yetkilileri ziyarette yaşlılara çeşitli hediyeler ve ikramlarda da bulundu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327