1 Ocak Doğumlu 109 Kişiye Sürpriz Doğum Günü

Kemer Belediyesi, yeni yılda doğum günü 1 Ocak olan 65 yaş üstü 109 vatandaşa evinde sürpriz doğum günü kutlaması yaptı.Kemer Belediyesi, 65 yaş üstü vatandaşların evlerine doğum gününde sürpriz olarak pasta göndermeye devam ediyor....

1 Ocak Doğumlu 109 Kişiye Sürpriz Doğum Günü
Kemer Belediyesi, yeni yılda doğum günü 1 Ocak olan 65 yaş üstü 109 vatandaşa evinde sürpriz doğum günü kutlaması yaptı.
Kemer Belediyesi, 65 yaş üstü vatandaşların evlerine doğum gününde sürpriz olarak pasta göndermeye devam ediyor. Belediye Başkanı Mustafa Gül, yaşlıları hatırlamak ve onları mutlu etmek adına başlattıkları uygulamanın 5 yıldır devam ettiğini söyledi. Kemer’de 65 yaş üstü vatandaşları muhtarlar aracılığıyla belirleyen Kemer Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü çalışanları, doğum günlerinde vatandaşları ziyaret ederek doğum günlerini yaş pasta eşliğinde kutluyor.
Yapılan uygulama kapsamında Kemer Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü çalışanları, 1 Ocak doğumlu 65 yaş üstü 109 vatandaşa pasta gönderdi. Ziyaret ettikleri vatandaşların ellerini öperek, doğum günlerini kutlayan belediye çalışanları ve Başkan Gül’ün tebrik mesajını da iletti.
Sürpriz karşısında son derece mutlu olan 65 yaş üstü vatandaşlar, Başkan Gül’e ve belediye ekibine teşekkür etti.
18 yaş üstü vatandaşları da unutmayan Kemer Belediyesi 18 bin 883 vatandaşa da tebrik mesajı gönderdiğini açıkladı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327