10 Bine Yakın Öğrenci Çanakkale’ye Götürülecek

Gaziantep’in Şahinbey İlçe Belediyesi tarafından Çanakkale Zaferi’nin 100. yılında 10 bine yakın öğrenci Çanakkale’ye götürülecek.Şahinbey Belediyesi, Çanakkale Deniz Zaferi’nin 100. yılında Gaziantep genelinde 10 bine yakın öğrenciyi...

10 Bine Yakın Öğrenci Çanakkale’ye Götürülecek
Gaziantep’in Şahinbey İlçe Belediyesi tarafından Çanakkale Zaferi’nin 100. yılında 10 bine yakın öğrenci Çanakkale’ye götürülecek.
Şahinbey Belediyesi, Çanakkale Deniz Zaferi’nin 100. yılında Gaziantep genelinde 10 bine yakın öğrenciyi Çanakkale’ye götürecek. Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle gerçekleşecek olan organizasyon kapsamında, kent genelindeki ortaokul ve liselerde öğrenim gören yaklaşık 10 bin öğrenci, velilerinden alınacak muvafakat/izinden sonra görevli öğretmenlerin refakatinde Çanakkale’ye gidecek. Çanakkale Deniz Zaferi’nin geçtiği bölgeyi ve kara savaşlarının cereyan ettiği tarihi yarımadayı görecek olan öğrenciler profesyonel rehberler eşliğinde ecdadını daha iyi tanıyacak ve onların manevi ruh ikliminde gezinti yapacak. 15 Mart 2015 tarihinde başlayacak olan organizasyon II. dönem sonuna kadar devam edecek.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327