4 Ay Önce İşlenen Cinayetin 7 Şüphelisi Adliyeye Sevk Edildi

Aydın’ın İncirliova ilçesine bağlı Osmanbükü Mahallesi’nde evine giderken otomobilinde silahla vurularak öldürülen Hasan Ay,cinayetinin 7 şüphelisi adliyeye sevk edildi.Olay, 22 Eylül 2014 günü saat: 22.30 sıralarında meydana gelmiş,...

4 Ay Önce İşlenen Cinayetin 7 Şüphelisi Adliyeye Sevk Edildi
Aydın’ın İncirliova ilçesine bağlı Osmanbükü Mahallesi’nde evine giderken otomobilinde silahla vurularak öldürülen Hasan Ay,cinayetinin 7 şüphelisi adliyeye sevk edildi.
Olay, 22 Eylül 2014 günü saat: 22.30 sıralarında meydana gelmiş, 09 UB 111 plakalı otomobiliyle Aydın’dan Osmanbükü Mahallesi’ndeki evine giden Hasan Ay Acarlar Mahallesi yol kavşağında kimliği belirsiz kişilerce silahlı saldırı sonucu öldürülmüştü. Otomobilinde iki kurşunla göğsünden vurularak öldürüldükten sonra aracı kanala yuvarlanarak kaza süsü verilen Hasan Ay’ın katillerine ulaşmak için jandarma aylardır yaptığı teknik ve fiziki takip sonrası şüphelilerin evlerine şafak operasyon yapmış. 10 ayrı noktaya aynı anda yapılan operasyonda 7 şüpheli gözaltına alınmıştı.
GAZETECİLERE SALDIRDILAR
Hasan Ay’ın cinayet şüphelisi olduğu için gözaltına alınan B. G. (45), N. A. (35), O. K. (32), G. A. (28), M. Ç. (19), D. G. (65) ve İ. G. (48) Jandarma ekipleri tarafından sorgulandı. Ek gözaltı ile üç günlük sorgunun sona ermesinden sonra cinayet zanlıları adliye sevk edildi. Cinayet şüphelisi olarak gözaltına alınan ve adliyeye sevk edilen B. G., N. A., O. K., G. A., M. Ç., D. G. ve İ. G.’nin yakınları olayı görüntülemek için adliyede bulunan gazetecilere saldırarak darp etmeye çalıştı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327