46. Selçuk Efes Festivali Sona Erdi

9-12 Eylül tarihleri arasındaki gerçekleştirilen 46. Selçuk-Efes Festivali sona erdi. Festivalin son gününde ünlü sanatçı Coşkun Sabah, Selçuklulara unutulmayacak bir gece yaşattı.Çocuklar için eğlenceli aktivitelerin ardından sahne alan...

46. Selçuk Efes Festivali Sona Erdi
9-12 Eylül tarihleri arasındaki gerçekleştirilen 46. Selçuk-Efes Festivali sona erdi. Festivalin son gününde ünlü sanatçı Coşkun Sabah, Selçuklulara unutulmayacak bir gece yaşattı.
Çocuklar için eğlenceli aktivitelerin ardından sahne alan Coşkun Sabah birbirinden güzel şarkılarıyla dinleyenleri büyüledi. Selçukluların programa gösterdiği ilgiden duyduğu memnuniyeti belirten usta sanatçı, "İşte gerçek jüri burada" dedi. Yeni şarkıların yanı sıra nostaljik şarkılara da yer veren ud virtiözü Coşkun Sabah’ı ilçe dışından gelen hayranları da yalnız bırakmadı.
Sanatçıya Selçuk Kaymakamı Ayhan Boyacı ve Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı Artemis heykelciği hediye etti. Programda ud virtiözü ünlü sanatçı Coşkun Sabah’a performansından dolayı teşekkürlerini sunan Başkan Bakıcı "Güzel bir festival geçirdik. Umuyorum ki sonraki yıllarda çok daha güzel festivalleri birlikte yaşayacağız" dedi.
Altın şarkıların altın sanatçısı olarak nitelendirilen Coşkun Sabah Selçuk’tan çiçeklerle uğurlandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327