7 TL’YE SİNEMA KEYFİ

Ders maratonuna verilen aradan yararlanıp yarıyıl tatilinin keyfini çıkarmak isteyen Adanalı öğrenciler ile velilerinin adresi Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi oldu. AVM’deki Avşar Sineması’nda bir günde 10 bin kişi 7 TL’lik...

7 TL’YE SİNEMA KEYFİ
Ders maratonuna verilen aradan yararlanıp yarıyıl tatilinin keyfini çıkarmak isteyen Adanalı öğrenciler ile velilerinin adresi Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi oldu. AVM’deki Avşar Sineması’nda bir günde 10 bin kişi 7 TL’lik indirimli tarifeden yararlanarak film izleme keyfini yaşadı.
Açıldığı günden bu yana, sağladığı kaliteli ve hesaplı alışveriş imkanlarıyla birlikte çeşitli sanatsal ve kültürel etkinliklere de ev sahipliği yaparak bölgenin çekim merkezi olma özelliğini sürdüren Adana Optimum AVM, yarıyıl tatiliyle birlikte ziyaretçi akınına uğradı.
HER ÇARŞAMBA “HALK GÜNÜ”
AVM bünyesinde yer alan Avşar Sineması’nda her Çarşamba günü devam eden “Halk günü” uygulaması nedeniyle biletlerin 7 TL’den satışa sunulması, sinema önünde uzun kuyruklara yol açtı. Vizyona yeni giren filmleri, tüm dünya seyircileri ile aynı anda, üstelik indirimli fiyatla izlemek isteyen sinemaseverler, salonları doldurdu.
Avşar Sineması salonlarının konforlu ve ferah ortamında film izlemek isteyen binlerce ziyaretçi, indirimli biletleri almak için akın edince bilet gişelerinin önünde kuyruklar meydana geldi. Yoğunluğa rağmen verilen hızlı hizmet nedeniyle kısa zamanda biletlerine kavuşan sinemaseverler, film izleme keyfini doyasıya yaşadı. Avşar Sineması’nda, 7 TL’lik indirimli biletlerden bir günde 10 bin izleyici yararlandı.
Optimum Avşar Sineması yöneticileri, Adanalıları vizyona en son giren filmlerle buluşturduklarını belirterek, “Ziyaretçilerimize, kendilerini evlerindeymiş gibi rahat hissettikleri bir ortamda film izleme ayrıcalığı yaşatıyoruz. Onların en yeni filmleri huzurlu, güvenli, rahat ve nezih bir ortamda izlemelerini sağlamaktan mutluluk duyuyoruz’’ açıklamasını yaptı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327