Acemi Patenler Projesi Başladı

Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Atatürk Üniversitesi ve ETÜ’lü öğrencilere kucak açtı. GHSİM ‘Acemi Patenler’ Projesini hayatiyete geçiriyor.Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kış Sporları Eğitim...

Acemi Patenler Projesi Başladı
Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Atatürk Üniversitesi ve ETÜ’lü öğrencilere kucak açtı. GHSİM ‘Acemi Patenler’ Projesini hayatiyete geçiriyor.
Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kış Sporları Eğitim Projesininin yanı sıra Acemi Patenler Projesini de hayatiyete geçiyor. Erzurum GHSİM, Atatürk Üniversitesi ve ETÜ öğrencilerine yönelik ‘Acemi Patenler” Projesini başlatıyor. Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknikleri Eğitim Bölümü’nden 15 bayan, 15 erkek olmak üzere 30 kişilik bir grup GHSİM’nin destekleri doğrultusunda buz pateni öğrenecek. Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, 2011 Üniversiade kapsamında yapılan ve 2019 EYOF’ta da hizmet verecek olan spor tesislerinden üniversiteli gençlerin en iyi şekilde faydalanması için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini belirterek, üniversite gençliğini sportif ve gençlik merkezlerinin aktivitelerine yönlendirmek için çalışma seferberliği başlattıklarını söyledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327