Adana Demirspor’dan Hakeme Tepki

PTT 1. Lig’de yer alan Adana Demirspor Kulübü’nün başkanı Vekili Cahit Sınmaz, Pazar günü oynanan Kayserispor maçının hakemi Ali Palabıyık’a camia olarak çok büyük tepki gösterdiklerini bildirdi.Sınmaz, yaptığı açıklamada, sportif...

Adana Demirspor’dan Hakeme Tepki
PTT 1. Lig’de yer alan Adana Demirspor Kulübü’nün başkanı Vekili Cahit Sınmaz, Pazar günü oynanan Kayserispor maçının hakemi Ali Palabıyık’a camia olarak çok büyük tepki gösterdiklerini bildirdi.
Sınmaz, yaptığı açıklamada, sportif direktör Samet Aybaba ve teknik direktör Ünal Karaman ikilisiyle çok iyi bir teknik ekip ve futbol takımı kurduklarını, 5. haftaya kadar da kayıpsız maçlar yaşadıklarını söyledi. Sınmaz, “Yine çok iyi bir mücadele örneği ve mükemmel futbol sergilediğimiz Kayserispor müsabakasında hakem Ali Palabıyık’ın gösterdiği haksız bir kırmızı kartla 3 puandan olduk. Tüm futbol otoriterleri aynı gece hakem Ali Palabıyık’a büyük tepki koyup, futbolcumuz Tayfur’a gösterilen kırmızı kartın son derece yanlış olduğunu ifade ettiler. Böyle büyük bir camiaya yapılan yanlış hepimizi derinden üzmüştür. Türkiye Futbol Federasyonu’nun ilgili kurullarının bu tür hataların üzerine çok büyük bir ciddiyet içerisinde gideceğinden son derece eminiz" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327