Adaso’dan Gazi Yılmaz’a Veda Yemeği

Adana Sanayi Odası (ADASO) tarafından genel sekreterlik görevinden ayrılan Gazi Yılmaz onuruna veda yemeği verildi.ADASO Başkanı Zeki Kıvanç veda yemeğinde yaptığı konuşmada, Gazi Yılmaz’ın Genel Sekreter olarak Adana Sanayi Odası’na...

Adaso’dan Gazi Yılmaz’a Veda Yemeği
Adana Sanayi Odası (ADASO) tarafından genel sekreterlik görevinden ayrılan Gazi Yılmaz onuruna veda yemeği verildi.
ADASO Başkanı Zeki Kıvanç veda yemeğinde yaptığı konuşmada, Gazi Yılmaz’ın Genel Sekreter olarak Adana Sanayi Odası’na önemli katkı ve hizmetleri olduğunu söyledi. Kıvanç, “Görevindeki özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, bundan sonraki yaşamında sağlık ve mutluluklar temenni ediyoruz” dedi.
Yaklaşık 8 yıl süreyle ADASO Genel Sekreterliği görevini yürüten Gazi Yılmaz da, görev olduğu sürede Adana Sanayi camiasına hizmet etmekten mutluluk duyduğunu ifade etti. Yılmaz, “Kentimizin ve sanayimizin gelişimine yönelik çalışmalarda bulunduğum görev süresince gösterilen teveccühe ve verilen desteğe teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Başkan Yardımcıları Fırat Karalı ve Erdoğan Şire, Sayman Üye İmam Gazali Hıradağı, Yönetim Kurulu üyeleri Faruk Aytek, Salih Sütcü, İsa Tuzcu ve Ahmet Güldiker, Genel Sekreter Bora Kocaman ile oda çalışanlarının katıldığı veda yemeğinde, ADASO Başkanı Zeki Kıvanç tarafından Gazi Yılmaz’a hizmetlerinin anısına teşekkür plaketi verildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327