Afyonkarahisar Valisi Güner’den Vali Nayir’a Ziyaret

Afyonkarahisar Valisi Hasan Yusuf Güner, Bilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayir’i makamında ziyaret etti.Valilik önünde misafirini karşılayan Vali Nayir, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Tunceli Valiliğinden Afyonkarahisar Valiliğine atanmasından...

Afyonkarahisar Valisi Güner’den Vali Nayir’a Ziyaret
Afyonkarahisar Valisi Hasan Yusuf Güner, Bilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayir’i makamında ziyaret etti.
Valilik önünde misafirini karşılayan Vali Nayir, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Tunceli Valiliğinden Afyonkarahisar Valiliğine atanmasından dolayı yeni görevinde başarılar diledi. Bilecik’in coğrafi ve nüfus olarak bakıldığında küçük gibi gözüküyor olmasına rağmen, Bilecik’te birçok sanayi kuruluşunun bulunduğunu anlatan Vali Nayir, "Ekonomik ve sanayi bakımından Bilecik büyük görevler yapmaktadır. Ülke ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır. Tarım sektöründe de iyi bir yerde bulunmaktadır. Tarihi ile bütün olan ilimiz sosyal ve kültürel bakımdan da gelişmektedir" dedi.
Vali Güner de Bilecik’i ziyaret etmekten son derece mutluluk duyduğunu bildirdi.
Sohbet ortamında geçen ziyarette, Vali Nayir, Vali Güner’e Osmanlı armasının bulunduğu tabak hediye ederken, Vali Güner de Vali Nayir’a mermerden yapılmış satranç takımı hediye etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327