Ağaç Kesimi Yalova Trafiğini Felç Etti

Yalova Belediyesi tarafından Tonami Meydanı’nda yapılan ağaç kesimi trafiği kilitledi. Yalova-Bursa ve Yalova-Kocaeli istikametlerine geçiş noktasının neredeyse gün boyu trafiğe kapalı kalması trafiği felç etti.Kocaeli ve Bursa istikametine...

Ağaç Kesimi Yalova Trafiğini Felç Etti
Yalova Belediyesi tarafından Tonami Meydanı’nda yapılan ağaç kesimi trafiği kilitledi. Yalova-Bursa ve Yalova-Kocaeli istikametlerine geçiş noktasının neredeyse gün boyu trafiğe kapalı kalması trafiği felç etti.
Kocaeli ve Bursa istikametine giden araçlar, Yalova’nın Tonami Meydanı’nda ağaç kesimi yapılması sebebiyle şehir içine yönlendirilince trafikte keşmekeş yaşandı. Kocaeli istikametinden gelen araçların Gaziosmanpaşa Caddesi üzerinden Bursa istikametine yönlendirilmeleri sebebiyle şehir içi trafiğinde yoğunluk yaşandı. Uzun kuyrukların oluştuğu caddede sürücüler isyan etti. Çiftlikköy ilçesinden Yalova merkezine bir saatte ulaşabilen araçların bazıları ise hararet yaparak yolda kaldı. Otobüs seferlerinin 3 saat rötarlı yapıldığı öğrenilirken, vatandaşlar yollarda perişan oldu.
Trafik polisleri ve belediye ekipleri trafiği normale döndürebilmek için büyük çaba sarf ediyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327