Ak Parti Heyetinden İha’ya Ziyaret

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Van Milletvekili Fatih Çiftci ve İl Başkanı Zahir Soğanda, İhlas Haber Ajansı (İHA) Van Bölge Müdürlüğü’ne ziyaret etti.İHA Van Bölge Müdürlüğü’nü ziyaret eden AK Parti heyeti, gündemdeki konularla...

Ak Parti Heyetinden İha’ya Ziyaret
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Van Milletvekili Fatih Çiftci ve İl Başkanı Zahir Soğanda, İhlas Haber Ajansı (İHA) Van Bölge Müdürlüğü’ne ziyaret etti.
İHA Van Bölge Müdürlüğü’nü ziyaret eden AK Parti heyeti, gündemdeki konularla ilgili sohbet etti. İlde mevcut sorunları dile getiren AK Parti Van Milletvekili Fatih Çiftçi, bunların en aza indirilmesi amacıyla sürekli çalıştıklarını söyledi. Konuşmalarında çözüm süreci ile ilgili açıklamalarda da bulunan Çiftçi, sürecin sekteye uğramaması için herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini vurguladı. Bölgede yaşanan bazı olumsuzlardan dolayı vatandaşların yoğun bir şikayetiyle karşı karşıya kaldıklarını belirten Çiftçi, AK Parti olarak sıkıntının giderilmesi için ellerinden geleni yaptıklarını söyledi.
AK Parti İl Başkanı Zahir Soğanda da, ildeki sıkıntıların çözümü için gerekli kurumlarla görüş alışverişinde bulunduklarını belirtti.
AK Parti heyeti, daha sonra Doğan Haber Ajansı (DHA) ile Anadolu Ajansı’nı (AA) da ziyaret etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327