Ak Parti İlçe Teşkilatından Kaymakam Erguvan’a Ziyaret

AK Parti İlçe Başkanı İsmail Doğdu ve yönetim kurulu üyeleri Edremit Kaymakamı Abdülhamit Erguvan’ı makamında ziyaret etti.AK Parti İlçe Başkanı İsmail Doğdu, Belediye Meclis Üyesi Murat Tuna, yönetim kurulu üyeleri Ümmet Gökdağ,...

Ak Parti İlçe Teşkilatından Kaymakam  Erguvan’a Ziyaret
AK Parti İlçe Başkanı İsmail Doğdu ve yönetim kurulu üyeleri Edremit Kaymakamı Abdülhamit Erguvan’ı makamında ziyaret etti.
AK Parti İlçe Başkanı İsmail Doğdu, Belediye Meclis Üyesi Murat Tuna, yönetim kurulu üyeleri Ümmet Gökdağ, Cumhur Yılmaz, İhsan Ok, Ekrem Umutlu, Edremit Kaymakamı Abdülhamit Erguvan’ı makamında ziyaret etti. Erguvan, Doğdu ve ekibine, “Hayırlı, uğurlu olsun. Size ve ekibinize başarılar dilerim” dedi.
Doğdu ise, “Biz arkadaşlarımızla beraber yeni seçilmiş bir yönetim olarak Edremit’imizin çıkarları için elimizden geleni yapacağız. Bu konu ile ilgili Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka ile de görüştük. Bize düşen ne varsa Edremit’in çıkarları konusunda kendisine gereken desteği vereceğimizi belirttik. Yönetim olarak görev dağılımını gerçekleştirdik ve artık ilk olarak milletvekilliği seçimleri başta olmak üzere çalışmalara başlayacağız” şeklinde konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327