Ak Parti Korkuteli Heyeti, Kaymakam Tanrıkulu’nu Ziyaret Etti

AK Parti Korkuteli İlçe Başkanı İlhami Yıldıran, Büyükşehir Belediyesi Korkuteli Koordinatörü Hüseyin Karaceliloğlu, AK Parti Büyükşehir Belediye Meclis üyeleri Sadullah Bayer, Hüseyin Torun ve Hasan Ali İrban, Korkuteli Kaymakamı Erol...

Ak Parti Korkuteli Heyeti, Kaymakam Tanrıkulu’nu Ziyaret Etti
AK Parti Korkuteli İlçe Başkanı İlhami Yıldıran, Büyükşehir Belediyesi Korkuteli Koordinatörü Hüseyin Karaceliloğlu, AK Parti Büyükşehir Belediye Meclis üyeleri Sadullah Bayer, Hüseyin Torun ve Hasan Ali İrban, Korkuteli Kaymakamı Erol Tanrıkulu’nu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.
Kaymakam Erol Tanrıkulu ziyaretten dolayı AK Parti heyetine teşekkür ederken, AK Parti İlçe Başkanı İlhami Yıldıran ise iktidar partisinin ilçe başkanı ve yönetimi olarak Korkuteli’nin gelişmesi için var güçleriyle çalıştıklarını söyledi. Yıldıran, ziyarette ilçe ile ilgili sorunlar ve çözüm önerilerini iletti.
Yıldıran, ilçeye yapılacak olan hizmetlerde AK Parti Korkuteli İlçe Teşkilatı, Belediye Meclis üyeleri ve Büyükşehir Koordinatörlüğü olarak görev düştüğü sürece kaymakamlığın destekçisi olacaklarını da sözlerine ekledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327