Ak Parti Trabzon’da İlçe Başkan Adayları Belirlendi

AK Parti’de 15 Eylül’de başlayan sürecin önemli ayaklarından biri olan ilçe kongrelerinde aday isimleri belli oldu.Konu ile ilgili bir açıklama yapan AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Adnan Günnar "Bilindiği üzere 5. Olağan Kongremizde Genel...

Ak Parti Trabzon’da İlçe Başkan Adayları Belirlendi
AK Parti’de 15 Eylül’de başlayan sürecin önemli ayaklarından biri olan ilçe kongrelerinde aday isimleri belli oldu.
Konu ile ilgili bir açıklama yapan AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Adnan Günnar "Bilindiği üzere 5. Olağan Kongremizde Genel Merkezimizin aldığı karar doğrultusunda her il ve ilçede tüm teşkilatları kucaklayacak bir yönetim yapısı kurularak tek adayla kongrelere gidilme kararı alınmıştır. Bu karar doğrultusunda her ilde olduğu gibi Trabzon’da da Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız, İlçe başkanlarımız, kanaat önderlerimizin görüşleri, Bölge Koordinatörü Milletvekilimiz Hüseyin Samani ve İl Koordinatörü Milletvekilimiz İhsan Şener ’ile Teşkilat Başkanımız Süleyman Soylu başkanlığında yapmış oldukları istişare toplantıları sonucunda bir karara varılmış ve ilçe başkan adaylarımız tarafımıza bildirilmiştir” dedi.
Günnar, ilçe adayları ile ilgili olarak şu bilgileri verdi:
“Buna göre Akçaabat ilçe başkan adayımız Emre Akgün, Arsin İlçe başkan adayımız Tolga Şengül, Beşikdüzü ilçe başkan adayımız Harun Demirci, Çarşıbaşı ilçe başkan adayımız Zekeriya Karaçengel, Çaykara İlçe başkan adayımız Temel Şimşek, Dernekpazarı ilçe başkan adayımız Zeki Avni Usta, Düzköy İlçe başkan adayımız Şenol Akpınar, Hayrat İlçe başkan adayımız Salih Öztel, Köprübaşı ilçe başkan adayımız Mustafa Aydın, Maçka İlçe başkan adayımız Sedat Kongur, Of İlçe başkan adayımız Mehmet Hakan Terzioğlu, Ortahisar İlçe başkan adayımız Temel Altunbaş, Sürmene ilçe başkan adayımız Aydın Bayraktar, Şalpazarı ilçe başkan adayımız Murat Topkara, Tonya ilçe başkan adayımız Mehmet Yakupoğlu, Vakfıkebir ilçe başkan adayımız Enver İskenderoğlu, Yomra ilçe başkan adayımız Mustafa Pehlivan’dır. Sadece Araklı ilçemizle ile ilgili çalışmalarımız devam etmektedir. İstişarelerimiz ve Genel Merkezin değerlendirmesinin ardından Araklı ilçemiz içinde adayımız birkaç gün içerisinde belli olacak ve onu da kamuoyu ile paylaşacağız. Üç dönem görev süresi sona eren Araklı ilçe başkanımız Mustafa Tekinbaş ve Arsin İlçe başkanımız Farabi Hacıhasanoğlu’na ve görevi devredecek olan Akçaabat ilçe başkanımız Ahmet Ziya Öztürk’e hizmetlerinden dolayı Partim ve şahsım adına çok teşekkür ediyorum.”
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327