Ak Partili Kadınlar Korkuteli’nde Bir Araya Geldi

AK Parti Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Esra Özkoç, mahalle temsilcileri ile birlikte Korkuteli Kadın Kolları ile bir toplantı düzenledi.AK Parti Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Esra Özkoç, mahalle temsilcileri ile birlikte Korkuteli...

Ak Partili Kadınlar Korkuteli’nde Bir Araya Geldi
AK Parti Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Esra Özkoç, mahalle temsilcileri ile birlikte Korkuteli Kadın Kolları ile bir toplantı düzenledi.
AK Parti Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Esra Özkoç, mahalle temsilcileri ile birlikte Korkuteli AK Parti Kadın Kolları Teşkilatı’nı ziyaret etti. Katılımın yüksek olduğu toplantıda mahalle temsilcileri bilgilendirilirken, yapılan ve yapılması istenen hizmetler ile kurumsal yapılanmayla ilgili de bilgiler verildi.
AK Parti Korkuteli İlçe Başkanı İlhami Yıldıran, AK Parti’nin kurumsal bir parti belirterek, "Her zaman eğitim seminerleri olur. Kadın Kollarımız yeniden yapılanacak olmasına rağmen durmadan bilgilendirme toplantılarına devam ediyor. Korkuteli’ne gelerek bizleri ve kadın kolları üyelerimizi sevindiren AK Parti Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Esra Özkoç’a teşekkür ediyoruz" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327