Anamur Tarım Fuarı’nın Tarihi Belli Oldu

Mersin’in Anamur ilçesinde düzenlenecek Tarım Fuarı’nın 13-16 Kasım tarihleri arasında Anamur Şehit Atanur Bal Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek.Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin izni ile düzenlenen fuarın planlamasını ve uygulamasını...

Anamur Tarım Fuarı’nın Tarihi Belli Oldu
Mersin’in Anamur ilçesinde düzenlenecek Tarım Fuarı’nın 13-16 Kasım tarihleri arasında Anamur Şehit Atanur Bal Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin izni ile düzenlenen fuarın planlamasını ve uygulamasını CNR Holding yapacak. Anamur Ticaret ve Sanayi Odası’da (ANTSO) çalışmalara önemli destek sağlıyor.
Organizasyon ile ilgili Anamur Ticaret ve Sanayi Odası’nda değerlendirme toplantısı yapıldı. Toplantıya Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ferudun Torunoğlu, Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı A. Kerim Çilingir, CNR Fuarcılık Bölge Müdürü Mustafa Başar ve ilgililer katıldı.
Toplantı sonrası konu ile ilgili açıklamalar da bulunan Ferudun Torunoğlu, "Fuarın düzenlenmesi için desteğini esirgemeyen Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Şerafettin Aşut’a şükranlarımızı arz ediyoruz. Anamur için yapılan her hizmet için varız ve sonuna kadar destek olacağız" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327