Auto Show Başlıyor

Dünyanın en ünlü markalarının en son modelleriyle görücüye çıkacağı Auto Show başlıyor. Hayalleri süsleyen otomobiller, Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde, Adanalılarla buluşacak.Her biri nefes kesici tasarımlara sahip...

Auto Show Başlıyor
Dünyanın en ünlü markalarının en son modelleriyle görücüye çıkacağı Auto Show başlıyor. Hayalleri süsleyen otomobiller, Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde, Adanalılarla buluşacak.
Her biri nefes kesici tasarımlara sahip olan otomobil modellerinin göz kamaştıracağı Auto Show, 28-30 Kasım 2014 tarihleri arasında Adana Optimum AVM’de gerçekleştirilecek.
Auto Show, bir anlamda “devlerin buluşmasına” sahne olacak. Dünya otomotiv pazarının dev markaları Citroen, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Nissan, Peugeot, Seat, Skoda, Ssanyong ve Volvo çeşitli segmentlerinde yer alan modelleri, otomobil tutkunlarının beğenisine sunulacak.
Sınırları zorlayan tasarımları, en üt düzeydeki güvenlik donanımları ve kullanıcısına sunduğu üstün konforuyla yeni bir yaşam biçimi vaat eden otomobillerin yer alacağı Auto Show’un büyük ilgi görmesi bekleniyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327