Aydın Ak Parti Altı İlçe Başkanı Adayını Daha Tanıttı

AK Parti Aydın İl Teşkilatı, devem eden kongre sürecinde belirlenen alttı ilçe başkanı adayını daha tanıttı.AK Parti Aydın İl Başkanlığı’nda düzenlenen basın toplantısına AK Parti Aydın İl Başkanı Sadık Atay, başkan yardımcıları,...

Aydın Ak Parti Altı İlçe Başkanı Adayını Daha Tanıttı
AK Parti Aydın İl Teşkilatı, devem eden kongre sürecinde belirlenen alttı ilçe başkanı adayını daha tanıttı.
AK Parti Aydın İl Başkanlığı’nda düzenlenen basın toplantısına AK Parti Aydın İl Başkanı Sadık Atay, başkan yardımcıları, ilçe başkan adayları ve partililer katıldı.
14 Kasım 2014 Cuma günü Buharkent ilçe kongresi ile ikinci hafta kongrelerinin startını vereceklerini kaydederek adayları tanıtan Atay, "Sırasıyla 15 Kasım Cumartesi Kuyucak, Bozdoğan, 16 Kasım Pazar Söke ve Kuşadası, 17 Kasım Pazartesi günü de Koçarlı kongrelerimizi gerçekleştireceğiz. Kuyucak’ta Mehmet Emin Sayar, Kuşadası’nda Ali Kara, Koçarlı’da Serkan Yılmaz ile yola devam kararı aldık. Buharkent’te Hakim Güven Saylık, Bozdoğan’da Kemal Bozoğlu, Söke’de Fatih Gürer yeni başkan adaylarımız olarak kongreye çıkacaklar" dedi.
Gerçekleşecek kongrelerinin hayırlı olması dileklerinde bulunan Atay, "Bu bir hizmet yarışıdır. Kararları mevcut teşkilatlarımız, eski ve halen görevde olan milletvekillerimiz ile yeni görev alacak arkadaşlarımızla alıyoruz. Bizim bir tek amacımız var o da Aydın’a ve halkımıza hizmet etmektir" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327